Oljemålning

148826

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kanalbåtar, otydligt signerad, daterad 1922, olja på duk, 59x71 cm

Hål i duk

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (5 bud)
427143
650
429037
600
427143
550
429032
500
427143

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.