Gouache med motv ur Kalevala

148821

GOUACHE, 1800/1900-tal, motiv ur Kalevala, monogramsignerad A. O., daterad 15/12 9?, 22,5x31,5 cm

Konst, Måleri

Gouache med motv ur Kalevala

Budhistorik (1 bud)

426516
2012-09-15 08:17:04

2012-09-22 kl 22:09
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.