Fruktknivar med träskaft 1800-tal

148804

FRUKTKNIVAR, 7 st, 1800-tal, märkta, träskaft, längd 22,5 cm

Skador, torrsprickor

Diverse

Budhistorik (1 bud)

428021
2012-09-16 14:40:24

2012-09-22 kl 21:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.