Matknivar 1800-tal märkta Lind

148799

MATKNIVAR, 6 st, 1800-tal, svärtat skaft, bladet märkt LIND

Skador, torrsprickor

Diverse

Budhistorik (7 bud)
437003
700
428835
650
437002
600
428835
450
433680

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.