Spegel 1800-tal

148795

SPEGEL, förgylld, 1800-tal, höjd 108 cm

Bitvis färgbortfall.

Speglar

Spegel 1800-tal
Budhistorik (16 bud)
437250
428671
437248
428671
900
437154
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.