Einar Jolin färglitografi

148788

JOLIN, Einar (1890-1976): Stadsmotiv, Paris, signerad Jolin, 274/360, färglitografi, 46x55 cm

Konst, Måleri

Einar Jolin färglitografi

Budhistorik (7 bud)
437585
437124
750
437580
750
437124
700
428317
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.