James Coignard blandteknik

148785

COIGNARD, James (1925-2008): Figurkomposition, signerad J Coignard, blandteknik, 26X19 cm
Proveniens: Hotell Frydenlund, Frederiksberg, Danmark

Konst, Måleri

James Coignard blandteknik

Budhistorik (9 bud)
436050
436049
1 400
436047
1 300
435838
435218

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.