Cornelis Corneille terragrafi

148779

CORNEILLE, Cornelis (Holland 1922-2010): Chat et oiseau, signerad och numrerad Corneille 47/99, terragrafi, 44x68 cm

Cornelis Corneille terragrafi

Budhistorik (3 bud)

428990
3 400
425723
3 200
425722
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.