Lars Lerin akvarell

148773

LERIN, Lars (född 1954): Fjällandskap, osignerad, akvarell, 10x12 cm
Proveniens: Förvärvad direkt av konstnären

Konst, Måleri

Lars Lerin akvarell
Budhistorik (14 bud)
443038
3 600
443036
2 600
441482
1 600
441056
438102
950

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.