Ring i 18 k guld

148770

RING, 18 k guld, agat, på sidorna dekor med tjurhuvuden och blommor, ringstorlek ca 17,5 mm, total vikt ca 18,5 g

Agat med slitage, bucklor

Guld/Smycken

Ring i 18 k guld

Budhistorik (13 bud)
438137
2 800
434146
2 600
438136
2 600
434146
2 400
437717

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.