Ferninand Boberg etsning

148759

BOBERG, Ferdinand (1860-1946): Riddarholmskyrkan, signerad Ferdinand Boberg, etsning, 47x63 cm

Gulnad

Ferninand Boberg etsning

Budhistorik (3 bud)

434850
750
431637
500
428158

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.