Rudolf Stoitzner olja

148756

STOITZNER, Rudolf (Österrike, 1873-1933): Stilleben, signerad (dubbelt), olja på duk, 70x100 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rudolf Stoitzner olja

Budhistorik (14 bud)
429475
3 600
435949
3 400
429475
3 200
435948
429475
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.