Slaglåsrevolver

148754

SLAGLÅSREVOLVER, brittisk, 1800-talets mitt, spången märkt Deane & Son.., graverad stomme, No 6582, längd 25 cm

Skador

Vapen/Medaljer

Slaglåsrevolver

Budhistorik (26 bud)
445695
7 000
445699
6 800
445695
6 600
445686
6 400
445694
6 400

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.