Kallskål i tenn

148748

KALLSKÅL, tenn, 1700-tal, med rokokohänklar, monogram under krona, diameter 25 cm

Bucklor, lite anlupet, inristat personnummer

Diverse

Kallskål i tenn

Budhistorik (1 bud)

430964
2012-09-18 17:26:38
500

2012-09-24 kl 20:28
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.