Stop kallskål i tenn

148746

STOP, 2 st, KALLSKÅL, tenn, varav en femstämplat, höjd 19-21 cm

Skador, inristat personnummer

Diverse

Stop kallskål i tenn

Budhistorik (12 bud)
440232
436045
440231
436045
950
435952
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.