Spelbord i mahogny

148743

SPELBORD, mahogny, höjd 75, 90x44,5 cm, marker och tärningar medföljer

Slitage, repor, marker sönder

Spelbord i mahogny

Budhistorik (5 bud)
439478
850
434560
431514
750
431512
500
430115

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.