Augustin Zwiller oljemålning

148731

ZWILLER, Auguistin (1850-1939): Porträtt, signerad A Zwiller, olja på duk, 92x73 cm

Konst, Måleri

Augustin  Zwiller oljemålning

Budhistorik (5 bud)
435936
6 400
434855
6 200
434855
6 000
434852
5 200
425928

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.