Vas Karl Lindeberg

148719

VAS, Rörstrand, signerad Karl Lindberg, jugend, höjd 20 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Vas Karl Lindeberg

Budhistorik (19 bud)
435084
435074
1 400
434256
1 300
433901
433865

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.