Leon Carré etsning

148713

CARRÉ, Léon (1878-1942): "Les Tardieurs", signerad L Carré, färgetsning, 44x60 cm

Leon Carré etsning

Budhistorik (1 bud)

427128
2012-09-15 18:02:46

2012-09-21 kl 21:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.