Charles Roka oljemålning

148709

ROKA, Charles (Ungern/Norge 1912-1999): Barn i gröngräset, signerad Roka, olja på duk, 80x64 cm

Konst

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (16 bud)
435907
2 800
435904
2 600
435899
2 400
435617
433313

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.