Spegel rokokostil

148706

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, förgylld och bronserad, fascettslipat glas, höjd 139 cm

Speglar

Spegel rokokostil
Budhistorik (12 bud)
435176
4 400
435539
4 200
435176
435533
3 800
435176
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.