Göran Folcker akvarell

148695

FOLCKER, Göran (1920-2000): Stadsmotiv med tinnar och torn, signerad Göran Folcker, akvarell, 26x30,5 cm

Konst, Måleri

Göran Folcker akvarell

Budhistorik (5 bud)
435868
500
440828
450
435868
440827
435868

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.