Allan Eberling oljemålning

148693

EBERLING, Allan, stilleben, signerad a tergo Allan Eberling, olja på duk, 57x73 cm

Konst, Måleri

Allan Eberling oljemålning

Budhistorik (22 bud)
440961
1 800
440951
1 700
440923
1 600
440917
440904
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.