Sven Jonsson färglitografi

148692

JONSON, Sven (1902-81): Komposition, signerad Sven Jonsson, färglitografi, 35x48 cm

Sven Jonsson färglitografi

Budhistorik (6 bud)
441002
500
429852
450
432461
450
429852
432460

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.