Roland Svensson färglitografi

148691

SVENSSON, Roland (1910-2003): Västan, signerad och numrerad Roland S., HC VI/L, färglitografi, 29x44 cm

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (11 bud)
441005
440816
2 800
440710
2 600
439944
2 400
439873

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.