Roland Svensson färglitografi

148690

SVENSSON, Roland (1910-2003): Vinterbåten, färglitografi, signerad och numrerad Roland S., HC VI/L, 42x33 cm

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (5 bud)
440988
11 500
433630
11 000
440984
10 500
433630
8 000
428959
5 000

Slutpris SEK:
11 500
1 110 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.