Rödvinsglas modell Bielke

148686

RÖDVINSGLAS, 15 st., honungsgula, modell Bielke, Eda glasbruk omkring 1930-tal, höjd 14 cm

Enstaka nagg

Glas, Servisglas

Rödvinsglas modell Bielke
Budhistorik (17 bud)
434052
433046
433051
433046
1 900
433050
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.