Theodore Appleby oljemålning

148685

APPLEBY, Theodore (1923-1985): Komposition, signerad Appleby, olja på duk, 120x117 cm

Konst, Måleri

Theodore Appleby oljemålning

Budhistorik (8 bud)
434907
4 800
434289
4 600
434906
4 600
434289
4 200
433824

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.