Mats Pehrson blandteknik

148667

PEHRSON, Mats (född 1958): "Send in the clowns", signerad och daterad a tergo maj 2005, blandteknik på duk, 132x86 cm

Konst, Måleri

Mats Pehrson blandteknik

Budhistorik (17 bud)
440907
4 400
440905
4 200
440867
440802
3 800
440771
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.