Snusdosor i silver

148656

SNUSDOSOR, 2 st., silver, Israel Sahlbom, Stockholm 1838, E.L.Larka, Stockholm 1902, CIGARETTETUI, Birmingham 1897, ETUI, med intarsia

Bucklor, skador

Silver

Snusdosor i silver

Budhistorik (8 bud)
434835
1 300
434826
434826
434825
900
432398
500

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.