Hedvig Strandberg olja

148651

STRANDBERG, Hedvig (1842-1931): Motiv från Djurgården, signerad H. Strandberg 1893, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri

Hedvig Strandberg olja

Budhistorik (7 bud)
434861
600
434860
550
434859
500
434858
450
434857

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.