Einar Jolin oljemålning

148648

JOLIN, Einar (1890-1976): Rådjur i skogsglänta, signerad och daterad Einar Jolin 1941, olja på pannå, 41x33 cm

Konst, Måleri

Einar Jolin oljemålning

Budhistorik (14 bud)
435792
6 200
427548
6 000
435052
5 800
427548
5 400
435049
5 200

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.