Henrik Ankarcrona oljemålning

148647

ANKARCRONA, Henrik (1831-1917): Karolinare till häst, signerad Henrik Ankarcrona, olja på duk, 12,5x15,5 cm

Konst, Måleri

Henrik Ankarcrona oljemålning

Budhistorik (21 bud)
441841
6 000
443840
5 800
441841
5 600
443836
5 400
441841
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.