Uno Vallman

148646

VALLMAN, Uno (1913-2004): Stadsbild, signerad och daterad Uno Vallman 1970, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Uno Vallman

Budhistorik (7 bud)
432567
5 200
432760
5 000
432567
4 200
432758
432567
3 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.