Johannes Olsson färglitografi

148637

OLSSON, Johannes (född 1945): Komposition, signerad Johannes O, 155/170, färglitografi, bladstorlek ca 86x59 cm

Johannes Olsson färglitografi

Budhistorik (3 bud)

431642
500
429034
450
426704

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.