Lådspegel

148633

LÅDSPEGEL, 1800-tal, mahogny med mässingsbeslag, höjd 42 cm

Skador

Speglar

Lådspegel

Budhistorik (2 bud)

435377
432105

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.