Edo Murtic litografi

148601

MURTIC, Edo (1921-2004): "Razbijene Vertikale", signerad E Murtic, 25/200, litografi, 46x29 cm

Edo Murtic litografi

Budhistorik

2012-09-21 kl 19:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.