Madeleine Pyk olja

148595

PYK, Madeleine (född 1934): Vid baren, signerad M. Pyk, olja på duk, 43x46 cm

Tryckskada

Konst, Måleri

Madeleine Pyk olja

Budhistorik (4 bud)

433425
7 000
428394
427604
426509

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.