Madeleine Pyk olja

148593

PYK, Madeleine (född 1934): Änglabeskydd, signerad M. Pyk, olja på duk, 45x32 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk olja

Budhistorik (10 bud)
435758
9 400
433426
9 200
433426
7 000
432244
3 400
429764
3 200

Slutpris SEK:
9 400
907 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.