Madeleine Pyk olja

148590

PYK, Madeleine (född 1934): Får, signerad M. Pyk, olja på duk, 95x85 cm

Konst, Måleri

Madeleine Pyk olja

Budhistorik (11 bud)
435694
10 500
425558
10 000
435330
9 800
425558
9 400
435329
9 200

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.