Georg Suttner oljemålning

148582

SUTTNER, Georg (född 1922): Komposition, signerad Suttner, olja på duk, 18x16 cm

Konst, Måleri

Georg Suttner oljemålning

Budhistorik (5 bud)
429411
500
431979
450
429411
431978
429411

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.