Thure Lindh oljemålning

148569

LINDH, Thure (1913-1976): Vinterlandskap, signerad Thure Lindh, olja på duk, 69x112 cm

Konst, Måleri

Thure Lindh oljemålning

Budhistorik (18 bud)
434279
434521
434279
433730
433801
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.