Bengt Ellis oljemålning

148557

ELLIS, Bengt (1923-2007): Sydländskt motiv, signerad och daterad B Ellis -52, olja på duk, 35x44 cm

Konst, Måleri

Bengt Ellis oljemålning

Budhistorik (15 bud)
434335
1 300
434303
434269
430323
434232

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.