Lionello Balestrieri färgetsning

148554

BALESTRIERI, Lionello (1872-1958): "Serenade in Venice", färgetsning, signerad i plåten samt blyertssignerad L Balestrieri, 65x45 cm

Budhistorik (8 bud)
425223
424215
425220
424215
650
425215
600

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.