Hans Wigert blandteknik

148550

WIGERT, Hans (född 1932): "Vi två", blandteknik, signerad och daterad 1998, 39,5x53 cm

Konst, Måleri

Hans Wigert blandteknik

Budhistorik (11 bud)
430710
3 600
431320
3 400
430710
3 200
431319
430710
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.