Oljemålning föreställande "Grefve von Stackelberg"

148541

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, ā tergo "Grefve von Stackelberg" samt "Marouflerad 1926 E Lindborg Stockholm", olja på duk, 55x46 cm

Lagningar, dubblerad

Konst, Måleri

Oljemålning föreställande

Budhistorik (11 bud)
434374
1 900
430413
1 800
430413
1 600
430302
430302

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.