Såsskål i silver

148509

SÅSSKÅL, silver, Christian Hammer, Stockholm 1856, delvis med invändig förgyllning, vikt ca 500 g

Några bucklor

Silver

Såsskål i silver

Budhistorik (5 bud)
434779
433197
2 600
432937
425852
425836
500

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.