Tage Hedqvist oljemålning

148502

HEDQVIST, Tage (1909-1997): "Quai Malaquais" Paris, signerad och daterad TH 79, olja på pannå, 27x35 cm

Konst, Måleri

Tage Hedqvist oljemålning

Budhistorik (1 bud)

448411
2012-09-28 22:33:42

2012-09-29 kl 14:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.