Fiskbestick W.A.Bolin

148501

FISKKNIVAR, 12 st, FISKGAFFLAR, 11 st, FÖRRÄTTSKNIVAR, 11 st, stämplade W.A. Bolin, Stockholm, 1940-tal, vikt på fiskbesticken, ca 1230 g

Silver

Fiskbestick W.A.Bolin

Budhistorik (4 bud)

433192
7 400
433191
7 200
433085
3 200
432891

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.