Vincenzo Loria akvarell

148481

LORIA, Vincenzo (Italien 1849-1939): Kvinna i turban, signerad V. Loria, akvarell, 23x14 cm

Konst

Vincenzo Loria akvarell

Budhistorik (5 bud)
435288
700
433957
650
433957
430354
429694

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.